World of Chicken

Witamy w the world of chicken, świecie 2 Sisters Storteboom B.V.. Produkty z kurczaka, zarówno świeże jak i mrożone, są sednem naszego rozwoju. Z wykorzystaniem wysokorozwiniętych technik produkcji, innowacyjnym podejściem do rozwoju produktu i dopasowaną logistyką obsługujemy licznych klientów. Nasze działania obejmują całą Europę, a my jesteśmy obecni w różnych segmentach rynku. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę produktów z kurczaka, która jest nieustannie rozbudowywana.
Jakość i odpowiedzialność, mające swe źródło w codziennej pracy i zaangażowaniu naszego personelu, to stale obecne czynniki naszego sukcesu.

Współpracując z naszymi klientami, rozwijamy dalekowzroczne plany i pomysły, idące w zgodzie z najnowszymi trendami rynkowymi. Oczekiwania konsumenta są dla nas głównym wyznacznikiem naszego rozwoju. Śledzimy dokładnie rozwój oraz przyglądamy się różnicowaniu smaków i wymagań w krajach, w których obecni są nasi klienci. Biorąc pod uwagę smak i wygodę, znaczącym jest fakt, iż kosument odnosi korzyści z wyszukanych zalet naszych produktów z kurczaka.